BÜYÜKŞEHİR’DEN DEMİRCİ VE KÖPRÜBAŞI ZİYARETİ

                Manisa Büyüşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur BAŞKAL ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa DUMAN, Demirci ve Köprübaşı ilçelerini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. 

                Manisa Büyükşehir Belediyesi, daire başkanlıkları nezdinde sık sık ilçe ziyaretleri gerçekleştirerek, başta Covid-19 ile mücadele olmak üzere, diğer yapılan çalışmaları yerinde görüp ihtiyaçları tespit etmeyi ve çalışanlara manevi destek olmayı amaçlıyor.

                Bu kapsamda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur BAŞKAL ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa DUMAN, Köprübaşı ve Demirci ilçelerini ziyaret etti.

                Ziyaretlerde, İlçe Muhtarlık İşleri Müdürleri ve Büyükşehir Belediyesi personeli ile bir araya gelen daire başkanları, zabıta personeli ile haşere ile mücadele ekiplerinin ilçe- deki çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

                Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile olağanüstü bir süreç içerisinde çalışmaların yürütüldüğünü belirten daire başkanları, bu zamanda özveriyle çalışan Büyükşehir personeline Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN’ün selam ve teşekkürlerini ilettiler.

 

      * Cengizhan ERDEM