Halıkent

E-TİCARET VE MARKALAŞMA EĞİTİMİ

İlçemizde düzenlenen e-ticaret ve markalaşma eğitimine katılarak başarı ile tamamlayan 50 kişiye sertifikaları verildi.

                İlçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından hazırlanan "E-Ticaret ve Markalaşma " projesi kapsamında eğitim verildi.

                3 gün süren eğitimde kursiyerlere internet üzerinden e-ticaret'in nasıl yapıldığı ve hangi noktalara dikkat edilmesi noktasında bilgiler anlatıldı.

                Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin KELEM; “Odamız olarak Kaymakamlık tarafından kurulan proje ofisinde hazırladığımız "E-Ticaret ve Markalaşma" proje-miz Zafer Kalkınma Ajan sı tarafından kabul gördü.

                Yaklaşık 20 Bin Lira değerinde olan bu projemiz ile odamızda ilçemizdeki sanayici, esnaf ve genç girişimcilere yönelik 3 gün süren e-ticaret ve markalaşma eğitimi verildi. Amacımız günümüzde artık internet alışverişinin yoğun olmasından dolayı esnaf ve sanayicimizin bu noktada donanımlı olması için bu eğitimleri gerçekleştiriyoruz." dedi.

                E-Ticaret ve Markalaşma eğitimini başarı ile tamamlayan 50 kursiyerin belgeleri   Kaymakamımız Adem KAYA, Ticaret ve  Sanayi Odası Başkanı Nurettin KELEM ve Oda üyeleri tarafından verildi.      

 

*Cengizhan ERDEM