ALTINAY İLETİŞİM AÇILDI

                Akıncılar Şehri Demircimizin İletişim ağını daha güçlü, daha dinamik ve güler yüzlü personeli ile tanıştırmak adına ALTINAY Ailesi olarak ilçemizin genç girişimcilerinden Metin ALTINAY tarafından kurulan “Türk Telekom ALTINAY İLETİŞİM”in açılış merasimi 02 Ekim 2019 Çarşamba günü Saat : 13:00’de Demirci Secaattin Mahallesi Üniversite Caddesi No.: 1/A adresinde yapıldı.

           Açılış merasimine Kaymakamımız Adem KAYA; Belediye Başkanımız Selami SEL ÇUK; Protokol üyeleri, davetliler ve vatandaşlarımız katıldı.

               Emekli İmam-Hatip Nurullah BARUT-CU tarafından yapılan duadan sonra açılış kurdelesi Kaymakamımız Adem KAYA, Belediye Başkanımız Selami SELÇUK ve öğrenciler tarafından kesildi.

                Türk Telekom ALTINAY İLETİŞİM sahibi Metin ALTINAY gazetemize yaptığı açıklamada: “ İlçemizde uzun süredir Türk Tele-kom hizmetleri verilemiyordu. İlçemizin bu konudaki sıkıntılarını gidermek amacıyla, büyük bir fedakârlıkla ilçemize yeniden Türk Telekom hizmetlerini sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızı işletmemize bekliyoruz.

                Vatandaşlarımıza ihtiyacı olan, İnternet hizmetleri, Yeni Telefon açma ve kapatma hizmetleri, Cep telefonu ve aksesuarları alım satı-mı, Faturalarını ödeme konularında hizmet vereceğiz. ” Dedi.

                Açılış merasiminde davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.                      

Türk Telekom ALTINAY İLETİŞİM’in telefon numarası şöyle:

Tel.: 0552 259 94 45

               

                Türk Telekom ALTINAY İLETİŞİM Sahibi Metin ALTINAY’ı tebrik eder; çalışmalarında başarılar dileriz.