ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Demirci'de ulaşım yatırımlarında bir çalışma daha başlıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçedeki kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışmalarına başlanıyor.

           Belediye Başkanı Selami SELÇUK, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet ACAR, MHP İlçe Başkanı Ümit KANYILMAZ ve Belediye Meclis Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Yol Yapım İşleri Daire Başkanlığı tarafından Yarbasan hattı üzerindeki Karataş Bölgesinde devam eden yol yapım ve asfalt öncesi malzeme sıkıştırma çalışmalarını yerinde incelediler.

           Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerince, Yarbasan Mahallesi istikametinden Karataş Bölgesindeki kırsal mahalle yollarında asfalt öncesi zemin düzenleme çalışmaları yapılırken, asfalt içinde mıcır sevkiyatı hızla sürüyor.

           Başkan Selami SELÇUK'ta, İlçe Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte çalışmaların yapıldığı bölgelere giderek çalışanlara kolaylıklar dilediler.

           “ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR”

            MEHMET ACAR

            AK Parti Demirciİlçe Başkanı Mehmet ACAR; "Büyükşehir Belediyesince kırsal mahalle yollarımızın asfaltlama çalışmalarına başlanıyor. Hem hükümet, hem de Büyükşehir Belediyesi bölgemizde ulaşım yatırımlarını sürdürüyor. Demirci'miz için bu çalışmalar güzel çalışmalar. Cumhur İttifakı olarak bu çalışmaları arttırarak sürdüreceğiz." dedi.

            ÜMİT KANYILMAZ

            MHP İlçe Başkanı Ümit KANYILMAZ; konuşmasında: " Manisa Büyükşehir Belediyesinin Demirci'deki kırsal mahal le yollarında yaptığı ulaşım yatırımlarını yerinde inceledik. Şu anda Karataş bölgesinde 70 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmaları başlamak üzere. Bunun akabinde Söğütçük ve Serçeler Mahallelerinde de asfaltlama çalışmaları yapılacak. Hava şartları müsaade ettiği süre içinde çalışmalar süratle tamamlanacak. Cumhur İttifakı olarak biriz beraberiz ve verdiğimiz sözlerin takipçiyiz " dedi.

             DEMİRCİ HER ALANDA YATIRIM KAZANIYOR

             Büyükşehir Belediyesinin yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selami SELÇUK; "Demirci'miz artık ulaşım anlamında yatırımların süratle devam ettiği ve yeni ulaşım yatırımlarını kazandığı bir ilçe haline geldi. Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN'ü İlçe Başkanlarımız ile birlikte ziyaret etmiştik. Kendisi de asfaltlama çalışmalarının başlayacağını söylemişti. Şu anda Yarbasan hattı üzerinden Karataş Bölgesi yollarında şu anda asfalt öncesi malzeme sıkıştırılma çalışmaları devam ediyor. Asfaltlama çalışmaları bölgemize hayırlı olsun" dedi.

           

*Cengizhan ERDEM