BAŞKAN SELAMİ SELÇUK’TAN MORAL ZİYARETİ

İlçemizde Cuma günleri ve kandil günlerinde hasta ve yaşlıları ziyaret eden Demirci Belediye Başkanı Selami SELÇUK, bu haftada ziyaretlerini sürdürdü. 

Belediye'deki yoğun çalışmasından fırsat buldukça halkı ile iç içe olmayı sürdüren Demirci Belediye Başkanı Selami SELÇUK, cuma ziyaretleri kapsamında Hacı Hamza, Secaattin ve Devlet hastanesinde hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerinde bulundu. 

31 Ocak 2020 Cuma günü Başkan Selami SELÇUK ziyaretleri kapsamında ilk olarak, Hacı Hamza mahallesinde ikamet eden İlçe eşraflarından Hüseyin KURU'yu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennilerinde bulundu. 

Başkan Selçuk daha sonra Secaattin mahallesinde ikamet eden Mehmet Emin DOĞRUYOL'u ve ardından Demirci Devlet Hastanesine geçerek tedavi gören Vergi Dairesinden emekli Nasuh EMREN'i ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulunarak, ziyareti dolayısı ile çeşitli hediyeler takdim etti. 

YAŞLILARIMIZIN DUALARINI ALIYOR, TALEPLERİNİ DİNLİYORUZ

Belediye Başkanı Selami SELÇUK, Belediye'deki yoğun çalışma tempomumuza yaşlılarımız ve hastalarımız için cuma ve özel günlerde ara vererek evlerinde ziyaret ediyoruz. Amacımız onlara moral verirken, varsa talepleri yerinde dinliyoruz. Onların hayır ve duası almak bizleri mutlu ederken, çalışma azmimizi güçlendiriyor" dedi.

Başkan Selami SELÇUK'un hasta ve yaşlı ziyaretlerine AK Parti ve MHP Belediye Meclis Üyeleri Nurullah AKGÜN ve Hayati İMRENLERLİ de eşlik etti. 

 

*Cengizhan ERDEM