BAŞKAN SELÇUK; “KENT MERKEZİNDE YOLA DEVAM”

Belediyemiz tarafından ilçemize yapılan ve birçok yalan ve spekülasyonlarla halkı yanlış bilgilendirmeler son buldu.

            Kent Merkezinde yalanlar değil doğrular kazandı.

            İlçemizin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek olan Kent Merkezi  4 katlı içerisinde iş merkezlerinin yer aldığı, önünde geniş meydanlık alan bulunan, en alt katı yaklaşık 1200 metrekarelik kapalı pazar yeri olarak kullanılacak ve binada otopark alanı da yer alacak.

            Market alanı, çocuklar için geniş bir kapalı oyun alanı, yaşam alanına bakan açık teras ve restoran kent merkezinde hizmet verecek.

 

            YALANLAR BİZİ YILDIRAMAZ

            Belediye Başkanı Selami SELÇUK yaptığı açıklamada: " İlçemize hizmet yolunda hiçbir zaman ne engel tanıdık, ne de yalan dolan. Biz başlangıçtaki aynı noktadayız. Kent Merkezinde yasadışı hiç bir işlemimiz yoktu. Son birkaç yıl içerisinde ülkemizin içinde bulunduğu şartlardan dolayı plânladıklarımızı zamanın da gerçekleştiremedik. Mesleği arabozuculuk olanlar tasfiye edilince, problemlerde kendiliğinden çözüldü. Kovid-19 salgını dolayısı ile 3 aydan beri Büyükşehir Meclisi toplanamamıştır.  Son toplantıda Kent Merkezi ile ilgili gerekli düzenlemeler yapıldı. İlçemize hizmet yolunda bizi yalanlar yıldıramaz. Kent Merkezimizi İlçemize yakışan şekilde hazırlayıp kıymetli vatandaşlarımızın ve gençlerimizin hizmetine sunacağız." dedi.

     

          * Cengizhan ERDEM