BAŞKAN SELÇUK, UYGULAMA NOKTASINDAKİ GÖREVLİLERİ ZİYARET ETTİ

                 Korona virüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde ilçe girişinde uygulama yapan görevleri ziyaret eden Belediye Başkanı Selami SELÇUK, hünnap, baklava ve elma ikramında bulundu.

                Demirci - Simav karayolu Demirci girişinde kontrol yapan emniyet ve jandarma görevlerinin yanı sıra sağlık görevlileri tarafından da sürücülerin ve yolcuların ateşleri ölçülerek ilçeye alınıyor.

                7/24 görevini sürdüren Emniyet, Jandarma ve Sağlık çalışanlarını ziyaret eden Belediye Başkanı Selami SELÇUK, ilçenin yöresel ürünleri olan hünnap ve elmanın yanı sıra baklava ikram ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

HER DAİM YANLARINDAYIZ

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK yaptığı açıklamada " Korona Virüs tedbirleri çerçevesinde ilçemizde Simav çıkış noktasında ilçemize girişi yapan sürücülerin ve yolcuların ateşlerini ölçüyorlar. Görevlilerimiz çok önemli bir görev sürdürüyorlar. Bizlerde onlara moral ziyareti yaparak, bir ikramda bulunmak istedik. Her daim Sağlıkçılarımız, Emniyet, Jandarma ve Zabıta personelimizin yanındayız." dedi.

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİFALI HÜNNAP

                İlçemizde yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında çalışan sağlık personellerine hünnap ve elma dağıtıldı.

                İlçemizde doğal olarak hiç bir zirai ilaç kullanılmadan üretilen, birçok hastalığa şifa olan Hünnap meyvesi ve organik elma ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına dağıtıldı.

                İçerisinde A ve bolca C vitamini saye-sinde bağışıklık siste-mini güçlendiren Hünnap meyvesi, vücudu da hastalıklara karşı koruma özelliği var.

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK'-ta, İlçe devlet hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan tüm sağlık çalı-şanlarına hünnap ikramında bulundu.

                Ayrıca Başkan SELÇUK, Hünnap meyvesinin yanında tüm sağlık çalışanlarına Demirci'nin organik elmasından da dağıtıldı.

                İlçe Sağlık Müdürü Dr. Müberra DU-RAN ise "Bu süreçte desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen İlçemiz Belediyesine teşekkür ediyoruz. Sağlık çalışanlarımızı düşünerek bizlere şifalı hünnap ve elma gönderdiler. Hünnap'ın en büyük öneminin C vitamini deposu olması, özellikle antiseptik özelliği ile akciğeri koruyor. Hünnap tüketimi önemli.  Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde önemli bir meyve. Belediye Başkanımız Selami SELÇUK'a sağlık çalışanları olarak teşekkür ediyoruz " dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK yaptığı açıklamada; " İnsanlığın korona virüs ile yaptığı amansız mücadelede Demirci cephesinde ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarımıza bağışıklığını güçlendirmek, hem de onlara teşekkür edebilmek için şifalı hünnap meyvemizden ayrıca organik elmadan hazırlayarak dağıttık. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz emekleri için " dedi.

 

* Cengizhan ERDEM