BAŞKAN SELÇUK’TAN 2 KARDEŞE BİLGİSAYAR

Online eğitime katılamayan 2 kardeşe bilgisayar hediye edildi.

                İlçemizde uzaktan online eğitime katılamayan 2 kardeşe Belediye Başkanı Selami SELÇUK tarafından bilgisayar hediye edildi.

                Belediyemiz Hoşçalar Mahallesi’nde ikamet eden Makine Kimya Hüseyin Çamtepe Ortaokulu öğrencisi Ramazan DEMİR'in ve kardeşinin bilgisayar üzerinden yapılan online eğitime bilgisayarı olmadığı için katılamadığını öğrendi.

                8. sınıf öğrencisi Ramazan DEMİR'i makamında kabul eden Başkan Selami SELÇUK, temin edilen bilgisayarı kendisine hediye etti.

                Hediye edilen bilgisayar belediye bilgi işlem ekiplerince Ramazan DEMİR'in evine kurulumu da yapıldı.

 

BAŞARILI OLACAĞIM BU İYİLİĞİ UNUTMAYACAĞIM

                Liselere Giriş Sınavı (LGS) hazırlandığını söyleyen 8. sınıf öğrencisi Ramazan DEMİR, “Online derslere katılamıyordum. Bu yıl benim için çok önemli. Başkanımız bilgisayarımın olmadığını öğrenmiş bana bilgisayar hediye etti. Bende ona LGS'de başarı sözü verdim. Hedefim Fen Lisesi'ni kazanarak öğretmen olmak. Bu hediyeyi ve bu iyiliği ömrüm boyunca unutmayacağım. Kardeşim Elif ile birlikte derslerimize çalışacağız" dedi.

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK; " Ramazan kardeşimizin uzaktan eğitime katılamadığını öğrendim. Bu yıl LGS sınavına gireceğini onun için önemli olduğu için online eğitimlere katılması için kendisine bilgisayar hediye ettik. Ondan tek beklentimiz sınavlarda başarılı olması ve vatana millete hayırlı görevlerde bulunmasıdır. " dedi

*Cengizhan ERDEM