BAŞKAN SELÇUK’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK

Korona Virüs salgınının yayılımını önlemek amacıyla Türkiye'de önlemler alınmaya devam edilirken, İlçemizde de her alanda tedbirler aralıksız uygulanıyor.

                Korona Virüs  (Kovid-19) salgınında ön safta mücadele veren sağlık çalışanlarına desteklerini sürdüren Belediye Başkanı Selami SELÇUK, ilçede sahada çalışmalarını yürüten İlçe Sağlık Müdürlüğü personeline yüz koruyucu siper hediye etti.

                İlçemiz Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Halis AYDIN tarafından yüz koruyucu siperler İlçe Sağlık Müdürlüğü girişinde İlçe Sağlık Müdürü Dr. Müberra DURAN'a ve sağlık çalışanlarına verildi.

 

MÜBERRA DURAN

                İlçe Sağlık Müdürü Dr. Müberra DURAN yaptığı açıklamada " İlçemiz Belediyesi ve Belediye Başkanı Selami SELÇUK sürecin en başından bu yana bizlere büyük destekler veriyor. Sağlık çalışanlarımız haftanın 7 gün saha da hizmet veriyor. Amacımız salgınının yayılımını önlemek. Geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarımıza hünnap ve meyve desteği veren Başkanımız bu kez de sağlık çalışanlarına yüz korumalı siper hediye etti. Personelim adına teşekkür ediyorum. Tüm Demirci'ye evde kalmalarını rica ediyorum" dedi.

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK ise yaptığı açıklamada "Salgının önlenmesinde büyük bir özveri içinde çalışan sağlık çalışanlarımızın tam destek yanındayız. Belediyemiz olarak sahada çalışmalarımızı yürütürken, salgının önlenmesi içinde tedbirlerimizi aralıksız alıyoruz. Bu süreç önemli bir dönem. Bu dönemi en iyi şekilde atlatmak için gecesini gündüzüne katarak mücadele eden sağlık çalışanlarımıza yüz korumalı siperlik hediye ettik. İnşallah bu dönemi el birliği içinde atlatacağız" dedi.

 

       *  Cengizhan ERDEM