BEYAZIT MAHALLESİ’NİN YAĞMURSUYU ÇİLESİ SONA ERDİ

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yaşanan altyapı sıkıntılarına müdahale etmeye devam ediyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü, ilçemizde her yağış sonrası su baskınlarına maruz kalan Beyazıt Mahallesi Pike Sokağın çilesine son vererek, yağmur suyu hattını yeniledi. Mahalle Muhtarı Halil DEMİR, mahallenin büyük bir dertten kurtulduğunu belirterek yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

                Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yaşanan altyapı sıkıntılarına müdahale etmeye devam ediyor.

                Bu çalışmalar dahilinde MASKİ, Demirci ilçesine bağlı Beyazıt Mahallesi Pike Sokak’ta yaptığı işle hem mahalle sakinlerini, hem de mahalle muhtarını memnun etti.   Sokakta eskiyen yağmur suyu hattının 20 metrelik bölümünde yapılan çalışmalar neticesinde eski borular 500’lük koruge boru ile yenilendi. Özellikle kış aylarında yoğun yağış alan ilçede, su baskınlarının önüne geçmek amacıyla yoğun mesai harcayan ekipler, Beyazıt Mahallesi Pike Sokak’ın çilesine son verdi.

                Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan ASLAN ile MASKİ İlçe Şefi Gökhan DEMİR de çalışmaları yakından takip ederek, incelemelerde bulundular.

“Sorun kısa sürede çözüme kavuştu”

                Yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ER-GÜN ve MASKİ ekiple-rine teşekkür eden mahalle sakinlerinden Fehmi UZUNKAYA, yapılan çalışmaların kendilerini büyük bir çileden kurtardığını ifade etti.              

               

                Beyazıt Mahalle Muhtarı Halil DEMİR ise, her konuda yanlarında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ ekiplerine teşekkürlerini ileterek, “Bu bölge mahallemizin en sıkıntılı yerlerinden biriydi. Konuyla ilgili talebimizin ardından sorun kısa sürede çözüme kavuştu. Bu sıkıntımızın ortadan kaldırılmasında emek veren herkese mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

   * Cengizhan ERDEM