CADENCE ÜRÜNLERİ ÖĞRENCİLERE ULAŞTI

         Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markası olan "Cadence Art  Hobby  Paints" İbrahim Ethem  Akıncı  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerine çeşitli gruplardan boya bağışı ya-pıldı.

         İlçemizde Cadence Bayiliğini yapan Arca Ticaret Firması sahibi Demircili başarılı girişimcimiz Cihan CAN ve Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticisi olarak sayısız kursiyer yetiştiren Mine CAN aracılığı ile Cadence ürünleri öğrencilere ulaştırıldı.     

         Cadence ürünlerini kullanan özel gereksinimli öğrenciler: yeteneklerini geliştirerek üretiyor ve çalışmalarını bitirdiklerinde büyük mutluluk duyuyor.

         13 Şubat 2020 tarihinde  Kaymakamımız Sayın Adem KAYA İbrahim Ethem Akıncı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim sınıfı öğrencilerini ziyaret ederek Cadence firması tarafından bağışlanan ürünleri inceledi. Öğrencilerin sınıf içi çalışmalarına bizzat eşlik ederek öğrencilerin etkinliklerinde yer aldı.

         Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştiren, destekleyen bu çalışmalar için öğretmen ve idarecilerimize Cadence firmamıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

         Okul Müdürü Mustafa GÖKÇE ”Okulumuzu ziyaret eden Sayın Kaymakamımız Adem KAYA‘ya Cadence Firmasına ve emeği geçen herkese çok teşekkür edi-yoruz.“ dedi

         Firma yetkililerinin yaptığı açıklamada, “Cadence markası; uluslararası BID organizasyonu tarafından 2018 yılın da ALTIN kategoride uluslararası Liderlik Ödülü Yıldızı ile ödüllendirilmiştir.   

         Bu bağlamda Türkiye pazarında CE & EN 71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri hem profesyonel ressam, sanatçı ve craft sektörü hem de okul ve üniversitelerde Türkiye’de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır. Bizler firma olarak özel eğitim öğrencilerimizin kullanabileceği ürünlerimizi; Cadence Art & Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimimiz olan transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça hediye etmekten mutluluk duyuyoruz. Özel öğrencilerimizin sanatsal çalışmalarda yer alması bizim en büyük mutluluğumuzdur” dedi.          

* İLKNUR BURSALI