Halıkent

CANSUYU SAĞLIKÇILARI UNUTMADI

Manisa CANSUYU içinde bulunduğumuz zorlu süreçte sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.

                Cansuyu Manisa İl Başkanı Fatih AKOVA ve Akhisar Cansuyu temsilcisi gönüllüsü Erhan ÇELİK bu zor günlerde, görevleri başında canı pahasına mücadele veren çağlık çalışanlarının yalnız olmadıklarını ve her zaman yaptıklarının ve yapacaklarının unutulmayacağı hissini oluşturmak adına Akhisar Mustafa Kirazoğlu Hastanesi Başhekimi Erok KARACA ve İlçe Sağlık Müdürü Öznur BAMBAL’ı ziyaret ettiler. 

                Ziyaretlerde Cansuyu Manisa İl Başkanı Fatih AKOVA, Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’nde Covid-19 ile mücadele eden ve gece gün düz vatandaşın sağlığı için sahada olan İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerine çam sakızı çoban armağanı bir içimlik kahve ve çikolota hediye etti.

                İl Başkanı Fatih AKOVA “Dünyayı tehdit altına alan Covid-19 virüsünün ülkemizde de görülmesinden sonra Can suyu olarak ihtiyaç yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak bu zorlu süreçte herkesin birbirinden kaçtığı bu dönemde canla başla verdiğiniz mücadeleden dolayı sizlere minnettarız. Pandemi sürecinde yeri geldi uyku nedir bilmediniz, istirahat nedir unutttunuz, İnşallah Devletimizin almış olduğu kararlar vatandaşımızın uyduğu yasaklar ve hele hele sizlerin de bu büyük gayretleri ile  inşallah zorlu süreç bitecek ve güzel, sağlıklı, huzurlu günleri hep birlikte  göreceğiz. Sizlere tekrar çalışmalarınızda başarılar dilerken bizlere göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hastane Başhekimi Erol KARACA ise; “Sizlere personelim, idarem ve şahsım adına yapmış olduğunuz ziyarettten ve hatır hediyelerinden dolayı teşekkür ederim. Hatırlanmak hakikaten insanı mutlu ediyor, tabi nefes aldığımız sürece yeryüzünde birer kahramanlar olması gerek. Örneğin savaş zamanında asker, polis ön alanda görev yapar, bize de bu süreçte bu görev düştü. Bizde canla başla ülke genelinde Sağlık Bakanımız ile birlikte Devletimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda hizmet veriyoruz. İnşallah bu zorlu günleri de hep beraber aşacağımızın kanaatimdeyim, tabi bizler birbirimize kenetlendiğimiz sürece başaramayacağız bir iş yoktur. Yeter ki birlik beraberlik içerisinde olalım. Bizlerde sizlere çalışmalarınızda başarılar diler, sağlıklı günler dileriz.” dedi.

                Daha sonra İlçe Sağlık Müdürü Öznur BAMBAL’ı da ziyaret eden Cansuyu ekibi Fatih AKOVA ve Erhan ÇELİK İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin de unutulmadıklarını hissettirmek adına hediyelerini verip çalışmalarında başarılar dilediler.

Haber : Erhan ÇELİK