DAĞ YOLLARI YENİLENİYOR

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN’ün Ankara temasları sonrasında Demirci, Selendi ve Gördes ilçelerinde yol yapım çalışmaları hızlı başladı.

                Başkan ERGÜN’ün talimatları ile yol yapım çalışmalarına başlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilçemizin mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunda da çalışmalara başladı.           

                Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetler devam ederken, Ankara’dan gelen kredilerin onayına yönelik müjdeli haber sonrasında yol yapım çalışmaları da hız kazandı. Vatandaşlar tarafından beklenen yol yapım çalışmaları hız kazanırken Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri Demirci ilçesinde yol yapım çalışmalarına başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU ve Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş KURUÇAY, ilçemizin mahallelerini birbirine bağlayan grup yolundaki çalışmaları yerinde inceledi.

                İnceleme sırasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık İşleri Sorumlusu Gökhan ASLAN, Büyükkıran Mahalle Muhtarı Bilal ÇİFTÇİ, Küçükkıran Mahalle Muhtarı Himmet AKKAYA ve Kuzeyir Mahallesi Muhtarı Arif ÇİMEN de yapılan çalışmalar sırasında hazır bulundu.

                Muhtarlardan Teşekkür

                Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU, incelemelerinde ilk etapta Gürçeşme, Küçükkıran, Büyükkıran, Azizbey, Yeğenler, Kuzeyir, Kışlak, Danişmentler, Minnetler, Kuzeyir-Yarbasan arasında yapılacak olan yaklaşık 40 kilometrelik grup yoluna temel ilave edilerek 1. Kat sathi kaplama yapılacağını söyledi.

                ÖZTOZLU, ekiplerin yoğun çalışması ile en kısa zamanda yolun tamamlanacağını belirterek, vatandaşların mağduriyetlerinin giderileceğini kaydetti.

               

                TEŞEKKÜR ETTİLER

                Büyükkıran Mahalle Muhtarı Bilal ÇİFTÇİ, Küçükkıran Mahalle Muhtarı Himmet AKKAYA ve Kuzeyir Mahallesi Muhtarı Arif ÇİMEN de yapılan çalışmalar sırasında hazır bulunurken, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler..

     

*Cengizhan ERDEM