Halıkent

DenizBank ve Tarım Kredi Kooperatifi arasında Kooperatif Üyeleri İçin Önemli İş Birliği

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Tarım Kredi Kooperatifi ile gerçekleştirdiği iş birliği ile 4 ay sıfır faiz alışveriş imkanı sunuyor.

                 Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, Tarım Kredi Kooperatifi  ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

                Üretici Kart ile 4 ay sıfır faiz ile ödeme imkanı içeren iş birliğinin tanıtım toplantısı 12 Eylül 2019 tarihinde Kooperatif Başkanı Mehmet COŞAR, Deniz- Bank Demirci Şube Mü-dürü Salim KAVUŞ-KAN ve Tarım Portföy Yöneticisi Hakkı ARSLAN’ın  katılımıyla ger-çekleşirken, DenizBank’ ın tarıma verdiği destek ve bu alandaki hizmetleri detaylı şekilde ele alındı.

“Gayemiz, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek”

                Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Batı Ana-dolu Bölge Müdürü Hasan Özer ORHAN,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Tarım Kredi Koo-peratifi ile imza attığımız anlaşma ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusun-da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.   

 

* Hacer AKŞAHİN