Halıkent

DenizBank’tan Üreticilere 0.99 ile 36 aya kadar “Avantajlı Hasat Destek Kredisi” fırsatı

               Üreticinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank avantajlı kredi fırsatını hizmete aldı. Hayvancılık kredisi kampanyası ile üreticilerimiz aylık % 0.99 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek.  

               Çiftçinin bankası DenizBank, sunduğu pratik finansal çözümler ile üreticinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Banka bu çerçevede hizmete aldığı hasat destek kredisi kampanyası ile ürün ödemesi DenizBank’tan geçen üreticilere aylık % 0,99 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle avantajlı kredi imkânı sunuyor.

               “Tarım ve hayvancılık sektörüne desteği milli mesele olarak görüyoruz”

               Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan DenizBank Demirci Şube Müdürü Salim KAVUŞKAN şunları söyledi; “Gıdanın üretildiği, istihdam olanağı sunan, ulusal ge-lire ve ihracata önemli katkı sağlayan tarım ve hayvancılık sektörüne desteği milli mesele olarak görüyoruz. Tarımın finansmanı konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada da en büyük know-how’a sahip bankalardan biriyiz. Her türlü tarımsal ihtiyacı karşılayabilecek geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Üreticilerimizin işlerini kolaylaştırmak hedefiyle hayata geçirdiğimiz yenilikçi kredimiz ile soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz çiftçimize destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımız artarak devam edecek”.

 

        * Cengizhan ERDEM