EKŞİ HARİTA & MÜHENDİSLİK BÜROSU AÇILDI

                Harita Mühendisi Recep EKŞİ tarafından  kurulan ve Demirci Atıf Akın Caddesi No 29 (İş Bankası Karşısında) modern bürosu ile hizmete giren Ekşi Harita & Mühendislik Bürosu 22 Şubat 2020 Cumartesi günü Saat : 14.00 da yapı-lan merasimle hizmete girdi.

                Ekşi Harita & Mühendislik Bürosu’nun açılış merasimine,   Bele-diye Başkanı Selami SELÇUK, STK temsilcileri ve kurum müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından  ilçemiz Alaca Camii Müezzini Hasip ÇELİK tarafından dua yapıldı.               

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK, Amcası Şeref EKŞİ, babası Mustafa EKŞİ ve Avukat Ahmet  GÜLSEN  tarafından hayırlı-uğurlu olması temennisiyle Ekşi Harita Mühendislik Bürosu’nun kurdelesi kesildi.

                Harita Mühendisi Recep EKŞİ açılış sonrası gazetemize yaptığı açıklamada; “Açılışımıza katılım sağlayan protokol üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ederiz. Yeni açılan büromuzda hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi.

                EKŞİ ayrıca; “İlçemizde olmak, memleketimiz insanına hizmet etmek gerçekten mutluluk verici bir durum. Biz bilgi birikimlerimizi, deneyimlerimizi, başarılarımızı halkımızla paylaşmak, onlara daha faydalı olabilmek adına büromuzu açtık. Kapımız herkese açık, her türlü soru ve sorunlarınızı dinlemek, onları çözmek ve çözmenize yardımcı olmak için buradayız” ifadelerine yer verdi.

                İnşaat ve emlak alanlarında hizmet sunacak olan Ekşi Harita Mühendislik Bürosu alt yapı işleri, emlak danışmanlığı, mühendislik hizmetleri, ölçme işlemleri, plankote, halihazır, inşaat ölçümleri, kazı, dolgu, kübaj hesapları ve imar uygulamaları, ifraz, tevhid, parselasyon, aplikasyon gibi birçok alanda çeşitli hizmetler sunacak.               

                Ekşi Harita Mühendislik Bürosu sahibi Harita Mühendisi Recep EKŞİ’yi tebrik eder; Çalışmalarında başarılar dileriz.

 

* İLKNUR BURSALI