ENGELLERİ SEVGİYLE AŞTILAR

               İlçemizde yaşayan Demircimizin gülen yüzleri, bedenleri engelli ama kalpleriyle tüm engelleri aşmış olan Said ARSLAN ve İlçemiz Armutlu Mahallesinde ikamet eden Arzu KARATAŞ bundan tam dört yıl önce başlayan aşklarını Said ARSLAN’ın sürpriz evlilik teklifi ile taçlandırdı.

               Said ARSLAN’ın bu organizasyonda en büyük destekçileri değerli dostları oldu.

               12 Temmuz 2020 Pazar günü Akıncılar Mahallesi üzerinde bulunan Akdere Mahallesi Akıncılar yolu girişinde yapılan organizasyonda;  Said ARSLAN, sevgilisi Arzu KARATAŞ’ı gezme bahanesi ile davet etti. İlk etapta Said ARSLAN’ın arkadaşları tarafından güllerle karşılanan Arzu KARATAŞ’ı    Said ARSLAN açtığı “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” pankartı,  elinde balon ve çiçeklerle karşıladı.           

               Şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen ve Said ARS LAN’ın bu sürpriz teklifini kabul eden Arzu KARATAŞ mutluluğunu dile getirdi.

               Arzu KARATAŞ gazetemize yaptığı açıklamada ise çok şaşkın ve mutlu olduğunu;  Bu güzel evlilik teklifinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

               Said ARSLAN ise gazetemize yaptığı açıklamada:  “Sevginin hiçbir engel tanıyamayacağını ve farklılıklarının zenginlikleri olduğunu, kimsenin yapamadıklarını yapmayı başardığını ve hayatı boyunca farklılıklarına devam edeceğini” belirtti.

               Said ARSLAN; “Hepimiz zirvede olmak istesek de asıl zevk oraya tırmanırken yaşadıklarımızdır”. Bu organizasyon-da yanımda olan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum. Biz birlikte güzeliz.” dedi.

               Bizler de HALIKENT MÜSTAKİL BÖLGE GAZETESİ olarak genç çiftlerimize evlilik yolunda attıkları ilk adımlarını tebrik eder; Hayatları boyunca mutlu olmalarını dileriz.

 

*Cengizhan ERDEM