GÜMELE DE ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIYOR

10 Eylül 2019' da temel betonu atılarak yapımına başlanan Gümele Mahallesi Çok Amaçlı Salon inşaatı, 5 ay gibi bir sürede tamamlanarak, vatandaşların hizmet alabileceği hale getirildi.

440 metrekare büyüklüğünde olan Gümele Çok Amaçlı Salon, üst katında Muhtar Odası, Gelin Odası, geniş açık bir meydanlığı, alt katında Yemek- hane, Yemek Salonu ve bay - bayan lavaboları ile tam donanımlı olarak inşa edildi.

Yapılan Çok Amaçlı salon, mahalledeki düğün, sünnet, mevlit ve cemiyet organizasyonlarında vatandaşlara hizmet verecek .

BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Mahalle MuhtarıYunus YILMAZ, “Mahallemizin büyük bir ihtiyacıydı. Belediye Başkanımız Sayın Selami SELÇUK'a çok amaçlı salon yapılması talebinde bulunduk. Sağ olsun hemen çalışmalara başlandı. 5 ay gibi bir sürede inşaat tamamlanarak, kullanılacak hale geldi” dedi.

YATIRIM BELEDİYECİLİĞİ YOLA DEVAM

Belediye Başkanı Selami SELÇUK yaptığı açıklamada : " İlçe merkezinden, kırsal mahallelerimize her alanda vatandaşımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar 11 mahallemizde çok amaçlı salonlar yaptık. 12’inci salon yatırımımızı da Gümele Mahallemizde tamamladık. Kırsal mahallelerde yeni çok amaçlı yatırımları mızı sürdüreceğiz. Merkez ve ilçemize bağlı kırsal mahallelerimizde ne söz verdiysek sözlerimizin takipçisi olduk, yapılması için de çalışıyoruz. Gümele mahallemize hayırlı olsun, güle güle kullansınlar " dedi.

 

* Cengizhan ERDEM