HÜSNİYE TEYZEYİ, BAŞKAN SELÇUK SEVİNDİRDİ

 

                İlçemiz Belediyesi, Başkan SELÇUK öncülüğünde hasta ve yaşlıların taleplerini anında çözüme kavuşturuyor.

                3 yıldır yatağa bağlı bir şekilde hayatını sürdüren 77 yaşındaki Hüsniye GÜLER'e, Belediye Başkanı Selami SELÇUK tarafından tekerlekli sandalye hediye edildi.

                İlçemiz İçhisar mahallesinde ikamet eden Hüsniye GÜLER, 3 yıl önce geçirmiş olduğu bir enfeksiyon sebebiyle yatağa mah-kum oldu.

                Kızı Nesrin GÜ-LER tarafından bakılan yaşlı kadın, İlçemiz Belediyesine engelli sandalyesi talebinde bulundu.

                Başkan Selami SELÇUK da, gelen talebi anında çözüme kavuşturarak Hüsniye GÜLER'i evinde ziyaret ederek engelli sandalyesi hediye etti.

 

HÜSNİYE GÜLER

                Çok duygulanan 77 yaşındaki Hüsniye GÜLER, “3 yıldır yatağa bağlı yaşıyorum. Dışarıya çıkmak için engelli sandalyesi istiyorum. Belediyemize bu noktada talepte bulunduk. Sağ olsun Başkanımız Selami Selçuk'a evime gelerek isteğimi yerine getirdi. Çok mutluyum" dedi.

BAŞKAN SELÇUK

                Belediye Baş-kanı Selami SELÇUK gazetemize yaptığı açıklamada: " Her hafta Cuma günleri ve kandil günlerinde hasta ve yaşlılarımızı evlerinde ziyaret etmeyi sürdürüyoruz. Amacımız hastalarımıza ve yaşlılarımıza ziyaretimiz ile moral vermek, varsa sorunları ve taleplerini yerinde dinliyoruz. Hüsniye GÜLER teyzemizde, 3 yıl önce yaşadığı bir rahatsızlık sebebiyle yürüyemez hale gelmiş. Bizde kendisinin engelli sandalye talebi olduğunu öğren-dik kendisini evinde ziyaret ederek, hediye ettik. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin" dedi.

                Başkan Selami SELÇUK'un, Hüsniye GÜLER'in ev ziyaretine İçhisar Mahalle Muhtarı Yüksel TAŞ da eşlik etti.

 

*Cengizhan ERDEM