Halıkent

İLÇEMİZDE 2 YILDA 200 KİLOMETRELİK YOL ASFALTLA BULUŞTU

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU, Sayık Mahalle Muhtarı Fazlı GÖK GÖZ'ün ev sahipliğinde İlçe mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

                Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN'ün selamlarını mahalle muhtarlarına ileten Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU, asfalt çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. ÖZTOZLU, Demirci'de 115 kilometresi bu sene olmak üzere son 2 yılda 200 kilometrelik asfalt çalışmasının yapıldığını belirtti.

                İl genelinde asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi 75 günlük kısa bir sürede 700 kilometre asfalt çalışması gerçekleş tirdi. Yaklaşık 450 mahalleyi ilgilendiren 700 kilometrelik asfalt çalışması dahilinde Demirci'de de 115 kilometre sathi kaplama uygulaması yapıldı.                 Manisa Büyük şehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU da, son 2 senede yaklaşık 200 kilometre asfalt çalışmasının gerçekleştirildiği İlçe mahalle muhtarları ile buluştu.   

     

                Sayık Mahalle Muhtarı Fazlı GÖKGÖZ'ün ev sahipliğinde Sayık mahallesinde muhtarlarla bir araya gelen Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZLU'ya, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Kurtuluş KURUÇAY, Demirci Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan ASLAN ve Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

                Yaklaşık 20 mahalle muhtarı ile buluşan Genel Sekreter Yardımcısı Ali ÖZTOZ LU, muhtarlara Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz ERGÜN'ün de selamlarını iletti.  

 

           *Cengizhan ERDEM