İLÇEMİZİN UFKUNU AÇACAK YATIRIM

İlçemiz merkezinden kırsalına her alanda yatırımlar sürerken, Eğitim Fakültesi kampüs alanı içerisine yapılan Gözlemevi ve Kütüphane inşaatı tüm hızıyla sürüyor

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK' un girişimleri ile Eğitim Fakültesine, Hemşehrimiz Hayırsever İşadamı Özgen İZMİROĞLU tarafından yapımına başlanan  kütüphane ve gözlemevi inşaatında 1. ve 2. kat zeminlerine yerden ısıtma sistemlerinin döşeme çalışmalarına başlandı.

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK da, Kütüphane ve Gözlemevi inşaatına giderek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

                Ziyarette çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan SELÇUK, Gözlemevi ve Kütüphane'nin tamamlandığında Eğitim Fakültesi öğrencileri başta olmak üzere, tüm öğrencilerimizin eğitim hayatına büyük katkılar sunacak. Böyle bir yatırıma vesile olmaktan mutluluk duyarken, kıymetli hemşehrimiz Özgen İZMİROĞLU 'na bir kez daha şükranlarımı sunmak istiyorum" dedi.

                Eğitim Fakülte si Gözlemevi ve Kütüphane inşaatında önümüzdeki günlerde elektrik tesisatı, kapı ve pencere montajının da yapılacağı belirtildi. Gözlemevi inşaatının teras bölümlerine izolasyon çalışmasının yapılacağı da ifade edildi.

      

       *  Cengizhan ERDEM