İNŞAAT BAŞLADI, 15 GÜNDE TAMAMLANACAK

                İlçemizin merkezinden kırsalına her alanda yatırım ve hizmetlerini sürdüren  Belediyemiz üreticilere sezon öncesinde söz verdiği bir yatırımı daha başlattı.               

                Çiftçi dostu olan Başkan Selami SELÇUK, üreticiye destek olacak bir yatırımı daha Çandır Mahallesinde başlattı.               

                Kiraz üretimi ve meyvecilik üretimi yapılan Çandır Mahallesine Başkan Selami SELÇUK tarafından söz verilen Kiraz alım yeri yapımına başlandı.

                150 metrekare büyüklüğünde yapılacak olan kiraz alım yerine 80 cm. yükseltme yapılarak perde betonu atıldı. Dolgu ve tesviye betonunun atılmasının ardından çevre duvarı ile direk ve çatı montajına geçilecek.

 

15 GÜNDE TAMAMLANARAK, HİZMETE SUNULACAK

                Belediye Başkanı Selami SELÇUK yaptığı açıklamada; " İlçemizin her noktasına hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Yaz sezonu yani hasat dönemi yaklaşıyor. Belediyemiz olarak hem mahallelerimizin arazi yollarını düzenlerken, bir yandan da söz verdiğimiz yatırımları birer birer başlatıyoruz.

                Çandır Mahallemizde yapımına başladığımız kiraz alım yerini 15 gün gibi bir sürede yaparak teslim etme hedefindeyiz.  Üreticimizin, çiftçimizin her daim yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz " dedi.

 

       * Cengizhan ERDEM