KADİM HUKUK BÜROSU AÇILDI

                15 Şubat 2020 Cumartesi günü Kadim Hukuk Bürosu açıldı.

                Açılışa Demirci Belediye Başkanı Selami SELÇUK, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, STK başkanları ve davetliler katıldı.

                Fatih Camii İmam Hatibi İbrahim SEVGİ tarafından yapılan duadan sonra Kadim Hukuk Bürosu’nun açılış kurdelesi, Demirci Belediye Başkanı Selami SELÇUK ve Avukat Kemal BURSALI ile birlikte kesildi.

                Başkan Selami SELÇUK yaptığı açılış konuşmasında: “Kadim Hukuk Bürosu’nun ilçemize, ülkemize ve ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bereketi bol ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

                Merkezi İzmir Bayraklı’da bulunan Kadim Hukuk Bürosu, ilçemiz Atıf Akın Caddesi İş Bankası karşısında bulunan bürosunda Avukat Kemal BURSALI tarafından vatandaşlarımıza hizmet verilecek.           Av. Kemal BURSALI ve Kadim Hukuk Bürosu’nda görev alan aşağıda ismi belirtilen diğer avukatlar İzmir ve Demirci ofislerinde koordineli bir çalışma yapacak.

                Kadim Hukuk Bürosu  Avukatları  gazetemize yaptıkları açıklamada:

                “Kadim Hukuk Bürosu kaliteli avukatlık ve danışmanlık hizmeti verebilmenin öncelikle, güven esası ile hareket etmekten geçeceğine inanmakta ve çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. Gerek, güncel hukuk kuralları ve içtihatlar ışığında, gerekse evrensel hukuk kuralları çerçevesinde, adil, yenilikçi ve akılcı çözümler üreterek, müvekkillerine güvenilir hizmetler suna-bilme amacındadır. Hukuk önünde her bireyin eşit şartlar altında bulunduğuna olan inancımız ile mesleki ve kişisel anlamda, ilkelerimizden ödün vermeden, hukuki hizmet verebilmenin avukatlık mesleğinin vazgeçilmez bir parçası olduğunu asla unutmamakta ve çalışmalarımıza bu yolda yön vermekteyiz.  Kadim Hukuk, müvekkillerine, eksiksiz ve profesyonel hizmet suna-bilmek için, alanında, bilgili, yetkin ve uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Müvekkillerimizin  her türlü hukuki ihtiyacını maksimum düzeyde karşılayarak, onların, hukuksal, kişisel ve ticari açıdan gelişimlerine fayda sağlayabilmek büromuzun esaslı prensibidir. Bütün bunların yanında, müvekkillerimizin hukuka ve adalete olan inançlarının artmasına katkıda bulunmak yegane amacımızdır. Ünlü düşünür Aristo’nun da dediği gibi ‘Hukuk, her şeyin üzerinde olmalıdır’. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayıp, iş yerimizin açılış kokteyline katılan tüm davetlilerimize teşekkür ederiz” dediler.

 

Kadim Hukuk Bürosu Avukat Kadrosu  

Av. Nizamettin TEK; 

Av. Füsun Gülsen TEK; 

Av. Şahin ŞAFAK;

Av.Ahmet  GÜLSEN; 

Av. Kemal BURSALI;

Av. Mehmet KOCABAŞ; 

Av. Nesil KÖR.

               

Adresi: Mansuroğlu Mahallesi 288/1 Sokak No:8 K:4 D:10 Bayraklı İzmir 

                Kadim Hukuk Bürosu’nun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı-uğurlu olması temennisiyle, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

*İLKNUR BURSALI