MASKİ GENEL MÜDÜRÜ BAŞARAN'DAN, BAŞKAN SELÇUK'A ZİYARET

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz BAŞARAN, Belediye Başkanı Selami SELÇUK'u makamında ziyaret etti.

                10 Ocak 2019 Cuma günü İlçemize bir dizi ziyaret ve çalışmalarda bulunmak üzere gelen Maski Genel Müdürü Şehnaz BAŞARAN, ilk olarak İlçemiz Belediyesine geçerek, Başkan Selami SELÇUK ile makamında bir araya geldi.

                 Belediye Başkanı Selami SELÇUK, ziyaretleri için teşekkür ederek, “İlçemizde devam eden ve tamamlanmış birçok proje var. Büyükşehir’in ve MASKİ’nin yapmış olduğu yatırımlar bizler için önemli. İlçe merkezimize yapılacak altyapı yatırımı ile atıksu arıtma tesisi de bunlardan biri. İlçemize geçmiş dönemde yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak olan yatırımlardan ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.               

                MASKİ Genel Müdürü Şehnaz BAŞARAN da, Başkan SELÇUK’a misafirperverliği için teşekkür ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz ERGÜN’ün talimatları doğrultusunda uzak yakın demeksizin her ilçenin ihtiyacını bilerek   yatırım programlarımızı hazırlıyoruz. Demirci’de birçok projeye hayat verdik. Alt-yapıdan üstyapıya, içme suyundan sondaja, dere temizliğinden ıslaha kadar her alanda çalışma yürüttük. Şimdi ise ihale öncesi yer tespitleri yapılan atık-su arıtma tesisi ve 80 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışması için gün sayıyoruz. De-mirci ilçemizde de evsel nitelikli atıksu kirliliği tarih olacak. Belediye Başkanı Selami SELÇUK ile bu projemiz hakkında istişarelerde bulunduk” dedi.               

                Ziyarette MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan ÇEVİK, Abone İşleri Daire Başkanı Talip AKBAŞ, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Fevzi DEMİR, Büyükşehir Belediyesi Demirci Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Gökhan ASLAN ve MASKİ İlçe Şefi Gökhan DEMİR eşlik etti. Ziyarette ayrıca, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nurullah ERTAŞ ile eski Meclis Üyesi Mustafa AKIN’da yer aldı.

        

* Cengizhan ERDEM