MCBÜ REKTÖRÜ PROF. DR. AHMET ATAÇ'TAN ÜST YÖNETİMİYLE BİRLİKTE EĞİTİM FAKÜLTESİNE ZİYARET

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’ın katılımıyla 07 Ekim 2020 Çarşamba günü Eğitim Fakültesinde bir toplandı gerçekleştirildi.

                Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa KAZAZ, Prof. Dr. Ramazan GÖKBUNAR, Prof. Dr. Kıvanç GÜNHAN, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Bora CANBULA, Doç. Dr. Fehmi BARDAK ve Nihat AKYOL da iştirak etti.

                Toplantıda MCBÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet ATAÇ ve bütün idari kadro tüm öğretim elemanlarının tek-tek istek ve önerilerini dinledi. Demirci Eğitim Fakültesi öğretim elemanlarının büyük çoğunluğu öncelikle uzaktan eğitim sürecinde Manisa Celal Bayar Üniversitesinin Türkiye’nin en başarılı üniversiteleri arasında bulunduğunu belirtip destek ve tercihlerinden dolayı Rektör Sayın Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’ın şahsında üniversite yönetimine ve Bilgi - İşlem Dairesi Başkanı Doç. Dr. Bora CANBULA’ya teşekkürlerini iletti.

                Bunun yanında öğretim elemanları Eğitim Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Ahmet ÇETİN, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Suat DONUK, Dr. Öğr. Üyesi İsmet KOÇ’a ve Fakülte Sekreteri Muhammet GÜLMEZ’e de yönetim anlayışları ve fakültedeki huzurlu ortamdan dolayı teşekkür ettiler. 

                Toplantı sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet ATAÇ “Dört yıl dekan olarak emek verdiğim Eğitim Fakültesinde kendimi buradan hiç ayrılmamış gibi hissettim, hepinize teşekkür ediyorum. Eğitim - Öğretim işlerindeki başarılı çizginin yanında akademik olarak da hep daha iyi olmayı hedeflemeliyiz.” diyerek memnuniyet ve temennilerini dile getirdi.

    *Cengizhan ERDEM