MESUT ÖZİL’DEN İLÇEMİZ KIZILAY’INA GIDA KOLİSİ BAĞIŞI

                İngiltere Primier Ligi ekiplerinden Arsenal’de forma giyen Türk Asıllı futbolcumuz Mesut ÖZİL Türk Kızılay’ının “ Dertler paylaştıkça bitecek yeter ki İnan buna” kampanyası kapsamında Türk Kızılay’ı Demirci Temsilciliği’ne 60 adet gıda kolisi bağışında bulundu.

                Türk Kızılay Demirci Koordinatörü Avukat Hüseyin Rahmi ARGUN gazetemize yaptığı açıklamada; Arsenal’da forma giyen futbolcumuz Mesut ÖZİL’in Türk Kızılayı’nın Ramazan Ayı  kampanyasına büyük bir destekte bulunduğunu bu kapsamda Demirci Temsilciliğimize de 60 adet gıda kolisi bağışında bulunduğunu ifade etti.

                Söz konusu gıda kolilerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığını beyan eden ARGUN, Ramazan Ayında gerek ilçemizden gerekse ilçe dışında hatta yurt dışın-da yaşayan hemşehrilerimizden büyük bir destek aldıklarını ve yardımları tüm Ramazan Ayı boyunca kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını beyan etti.

                Türk Kızılay Demirci Koordinatörü Avukat Hüseyin Rahmi ARGUN “Buradan bize zekat, fitre ve bağışlarıyla destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Allah hayır ve ibadetlerini kabul etsin. Bu yardımlarını ihtiyaç sahiplerine tüm Ramazan boyunca ulaştıran tüm ekibimize ve gönüllülerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

     * Cengizhan ERDEM