NAHT, RESİM VE EBRU SERGİSİ AÇILDI

Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından ha-zırlanan Naht, Resim ve Ebru eserleri 4 gün boyunca yeni hükümet konağında sergilendi.

                Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yıl içerisinde açtığı Naht, Resim ve Ebru kurslarına katılan kursiyerlerin emek vererek hazırladıkları eserleri, yeni hükümet konağında ilçe halkının beğenisine sundu.

4 gün boyunca Yeni Hükümet konağında sergilenen eserlerin açılışı Kaymakamımız Adem KAYA, Belediye Başkanı Selami SELÇUK ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet ÇETİN tarafından yapıldı.

                Sergi açılışının ardından Kaymakamımız Adem KAYA ve ilçe protokolü, sergideki eserleri inceledi.

                Demirci Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail ÇETİNKAYA; "Kursiyerlerimizin büyük uğraş vererek, profesyonelce ha-zırladıkları eserleri düzenlediğimiz sergi ile sergiliyoruz. Naht, Ebru ve Re-simden oluşan sergimizde 88 eser bulunuyor.               

                Amacımız kursiyerlerimizin yaptığı bu özel çalışmaları halkımızın beğenisine sunmak, kurslarımıza öğrencilerimizin ve çocuklarımızın katılımını arttırmak" dedi.             

                Kaymakamımız Adem KAYA ve Belediye Başkanı Selami SELÇUK, kursiyerlere ve kurs hocalarına hazırlanan eserlerden dolayı teşekkür ettiler.

 

* Cengizhan ERDEM