ÜŞÜMÜŞ MAHALLESİNDE DERNEK KURULDU

                İlçemiz Üşümüş Mahallesinde  Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği kuruldu.

                Demirci Üşümüş Mahallesi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Ali ÇETİN; Başkan Yardımcısı İsmail BİÇER; Sayman Mehmet ÖNDER; Yönetim Kurulu Üyesi Cesur KOÇ; Arafat KOCATÜRK; Yıldıray ESEN ve Salih BOZKURT tarafından 07 Ekim 2019 tarihinde kuruldu.

                Daha sonra Derneğin 15 Ocak 2020   Çarşamba günü yapılan olağan Genel Kurul toplantısında  Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığına Arafat KOCATÜRK; Başkan Yardımcılığına Ahmet Ali ÇETİN; Saymanlığa Mehmet ÖNDER; Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Yakup ÖNCÜ ve Yıldıray ESEN seçildi.

                Başkan Arafat KOCATÜRK gazetemize yaptığı açıklamada: “Mahallemizdeki camimizin eski ve kıllanılamaz hale gelmesi ve hayati tehlike arz etmesi nedeniyle Mahallemize yeni bir cami kazandırmak için cami derneğimizi kurmuş bulunuyoruz. Hayırseverlerimizin yardımlarını bekliyoruz. Hayırseverlerimizin yardımı için Halkbank Demirci Şubesinde açtırmış olduğumuz TR 30 0001 200123900016 1000 20 nolu hesabına yardımlarını yatırabilirler. Şimdiden hayırseverlerimize yardımları için teşekkür ederiz. Allah hayırseverlerimizden razı olsun.” Dedi.   

 

* Cengizhan ERDEM