VALİMİZ AHMET DENİZ’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Manisa Valisi Ahmet DENİZ, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Vali DENİZ, mesajında şunları söyledi:

              “Saygı ve hoşgörü içerisinde dargınlıkların ve kırgınlıkların sona erdiği, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının güçlendiği en özel günlerimiz bayramlardır.

                  İnsanları birbirine yakınlaştıran, birlik ve beraberliği sağlayan bu özel günlerde paylaşacağımız kurbanlar ve yapacağımız yardımlar ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğumuzu hissettirecek, yakınlarımıza, kimsesiz ve yaşlılarımıza yapacağımız ziyaretler ile bayram sevincimizi yaşarken bizi biz yapan değerlerin yaşatıldığını da göstereceğiz. Bayram tatili nedeni ile trafiğe çıkacak olan sürücüleri mizin trafik kurallarına uyacağına, bu konuda gereken duyarlılığı azami ölçüde göstereceklerine inanıyor, acı ve hüzünden uzak bir bayram temenni ediyorum.

                  Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit aileleri ve gazilerimiz olmak üzere Manisalı hemşerilerimin ve tüm İslâm Âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışmayı esas alan nice bayramlar diliyorum.”