VEFAT ETTİLER

* İHSAN ELMACI

                *İLÇEMİZ HACIHAMZA MAHALLESİNDEN MEHMET VE MUAMMER ELMACI’NIN BABASI; METİN İPEK’İN KAYINPEDERİ ESKİ HALICILARIMIZDAN  İHSAN ELMACI  04 OCAK 2020 CUMARTESİ GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*ADİLE ÇIRACI

                MAHMUTLAR MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET ÇIRACI'-NIN EŞİ; EMİN ve EK- MEKÇİ İRFAN ÇIRACI'-NIN ANNESİ; ENVER ACAR VE MEHMET AKDAĞ'IN KAYINVALİDESİ ADİLE ÇIRACI 03.OCAK 2020 CUMA GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*FADİME ÇİĞDEM

                * MERHUM NURULLAH ÇİĞDEM'İN EŞİ; RAMAZAN VE MEHMET ÇİĞDEM'İN ANNESİ; SEYİT ALİ YILMAZ VE NURULLAH TEMELATAN'IN KAYINVALİDESİ FADİME ÇİĞDEM   03 OCAK 2020 CUMA GÜNÜ VEFAT ETTİ.  

 

*ADİLE AŞIK

                MERHUM ÖMER AŞIK'IN EŞİ; HÜSEYİN ve MERHUM ERGÜN AŞIK' IN ANNESİ ADİLE AŞIK 04 OCAK 2020 CU-MAR-TESİ GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*FADİME ÖNER

                *MERHUM HALİL ÖNER'İN EŞİ; ALİ ÖNER, EMEKLİ İMAM TAHSİN ÖNER; İMRENLER İMAMI AHMET ÖNER VE CENGİZ Ö-NER'İN ANNESİ; RAMA ZAN ÖNER VE MİTHATPAŞA İMAMI VEYSEL KAYALI'NIN KAYINVA-LİDESİ FADİME ÖNER 06 OCAK 2020 PAZARTESİ GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

* HACER TOPUZ

                *ESKİ NAKLİ-YECİ VE OTOBÜSÇÜ MERHUM TEVFİK TOPUZ'UN EŞİ; ÖMER TOPUZ, NESİBE AKTAŞ; ZEHRA GÜLŞEN ve ZERRİN EKŞİ'NİN ANNESİ; HASAN AKTAŞ, MEHMET GÜLŞEN VE MUSTAFA EKŞİ'NİN KAYINVALİDESİ HACER TOPUZ  06 OCAK 2020 PAZARTESİ GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*MÜNEVVER ACAR

                *MERHUM MEHMET BOZATLI'NIN KIZI; TUNCER ACAR'IN EŞİ; TEKELER MAHALLESİNDEN MERHUM HALİL İBRAHİM ACAR'IN GELİNİ; UĞUR ÇANKA-YA'NIN KAYINVALİDESİ MÜNEVVER ACAR 06 OCAK 2020 PAZARTESİ GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*DÜRİYE KEÇECİ

                * KARAİSALAR MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN KEÇECİ'NİN EŞİ; HAYRULLAH VE YAHYA KEÇECİ'NİN ANNESİ DÜRİYE KEÇECİ 05 OCAK 2020 PAZAR GÜNÜ VEFAT ETTİ.

 

*ŞERİFE AY

                * HANIMO DE-ĞİRMENCİSİ  HÜSEYİN AY'IN EŞİ; İSMAİL AY; NAZİFE AY VE HATİCE KAYMAK'IN ANNESİ  ŞE-RİFE AY 05 OCAK 2020 PAZAR GÜNÜ VEFAT ETTİ.                

 

                BAŞSAĞLIĞI

                MERHUM VE MERHUMELERE CENAB-I ALLAH (C.C.)’DAN RAHMET;  AİLESİNE, EŞ, DOST VE YAKINLARINA BAŞ-SAĞLIĞI DİLERİZ.

 * Cengizhan ERDEM