YENİ KAYMAKAMIMIZ ADEM KAYA

         T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından, yayımlanan 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre 403 Mülki İdare Amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

             08 Ağustos 2019 Perşembe günü yayımlanan kararname ile 403 mülki idare amirinin yeri değişirildi.

 

MÜLKİYE MÜFETTİŞLİĞİNE MUTLU AKYOL

           01 Aralık 2016 tarihinde Sivaslı Kaymakamlığı görevinden Demirci Kaymakamlığına atanan Kaymakamımız Mutlu AKYOL, son yayınlanan kararname ile T.C. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği görevine atandı.

 

 

 

DEMİRCİ KAYMAKAMLIĞINA ADEM KAYA

Demirci Kaymakamlığına ise, Adıyaman ili Gölbaşı İlçesi Kaymakamı Adem KAYA atandı. 

 

YENİ KAYMAKAMIMIZ ADEM KAYA’NIN ÖZGEÇMİŞİ :

1984 yılında Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Sakarya'da tamamladıktan sonra, 2003 yılında girmiş olduğu Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu.

Mezuniyet sonrası bir süre Sosyal Güvenlik Denetmeni olarak görev yaptı. 09.09.2009 tarihinde Malatya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Sırasıyla Düzce - Yığılca ve Bartın - Ulus’ta Kaymakam Vekilliği ve Adıyaman Çelikhan İlçesinde Kaymakamlık görevlerinde bulundu.

2017 Mülki Amirleri Kararnamesiyle, Adıyaman Vali Yardımcılığına atanan Sayın KAYA, 08.11. 2018 tarihinden itibaren Gölbaşı Kaymakam Vekilliği görevini de yürütmekte olup, evli ve iki çocuk babası. İngilizce biliyor.

 

*Cengizhan ERDEM